Pane oma oskused raha teenima.

Teeni teine palk lisaks või alusta ettevõtlusega! Handies toob kliendid Sinuni, teeb ära Sinu müügitöö ja hoolitseb, et kõik oleks korrektne.

Paindlik tööaeg, ise
valid millal töötada soovid.

Handies Tegijana valid ise millal ja kui palju töötad, kas peale põhitööd õhtuti ja nädalavahetustel, või täiskohaga iga päev.

Handies-asukoht

Ise määrad piirkonnad,
kus soovid töötada.

Saad ise määrata, millises piirkonnas töötad. Vajadusel saad määrata ka mitu piirkonda.

Handies-ico-peremees

Oled alati iseenda peremees,
tehes seda, mis meeldib.

Tegijana valid alati ise milliseid töid teed, oled alati oma aja peremees ning saad keskenduda sellele, mis on tähtis.

Handies-ico-kasv

Saad edukalt kasvatada
oma tegevust ja äri.

Handies Tegijana saad ilma suurema vaevata alustada ettevõtlusega, koos LHV ettevõtluskontoga on see äärmiselt mugav ja muretu, sest kõik on seaduslik ja ka maksud on makstud.

Kolm sammu,
kuidas Handies Tegija töötab!

Tee seda, mis Sulle meeldib, siis kui tahad ja seal, kus soovid.

1.

Vali tööd, mis Sulle sobivad

Määra tehtavad tööd, tunnihind ja piirkond.
Nii näevad kliendid Sind kliendi rakenduses.

2.

Ole kliendi jaoks alati saadaval

Hoia end “avatud tellimustele” režiimis ja võta võimalusel töö vastu. Rakendus hoolitseb kõige muu eest – saadab kliendile meeldetuletused ja tegeleb ajaarvestusega.

3.

Võta töö vastu ja tee ära

Töö lõppedes arvutab Handies täpse kulu, arveldab ise ning makse sinule on garanteeritud! Sina saad juba uutele väljakutsetele vastu astuda.

Hakka Handies Tegijaks ja teeni teine palk lisaks või alusta ettevõtlusega!

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused ja soovitused.

Handies on rakendusepõhine töövahendusplatvorm. Platvorm toimib kahe rakenduse koostöös – Kliendi äpp (Handies) ja Tegija äpp (Handies Tegija). Tellimusi saab esitada ning Tegijaid tellida läbi Handies rakenduse. Tegijaks saab registreerida ja Tellimusi hallata Handies Tegija rakenduses. Kasutaja võib olla nii Klient kui ka Tegija, kuid rakendused peab alla laadima ja end registreerima peab eraldi mõlemas äpis. Handies viib kokku pisi- või komplekstööd tellida sooviva Kliendi ja soovitud oskustega Tegija.

Komplekstööd võtab ühiselt kokku Handies Works, mis koosneb pädevatest projektijuhtidest, kes aitavad leida Tegijad ja koostada projekt ka keerulisematele ja suurematele töödele. Uuri lisa www.handies.com/works.

Lisatöö otsimine on tihti aeganõudev ja keeruline protsess. Siin tulebki appi Handies, mis pakub Sulle võimalust olla tõeline Tegija. Võid meie juures realiseerida oma oskuseid, pakkuda teenust, mis on Sulle jõukohane ning millega soovid ise tegeleda või tulla oma ettevõttega teenust pakkuma. Kui soovid teenida täiendavat sissetulekut, olla iseenda peremees, teha vaheldusrikast tööd ja ehk isegi proovida kätt ettevõtluses, on Handies Sinu jaoks suurepärane müügikanal. Äpp on paberivaba, arveldamine toimub süsteemis automaatselt ning iga Tellimus on Kliendi ja Tegija vaheline leping. Lisaks laekub tehtud tööde eest töötasu iganädalaselt ning aktiivne Tegijate kogukond saab osa Handiese lojaalsusprogrammist, mille väärtus ajas vaid kasvab.

Kliendil on võimalik valida, kas postitab töö seinale või valib loetelust Tegija. Esimesel juhul on postitus nähtav kõigile äpi kasutajatele ning Tegija saab ise avaldada soovi töö teostamiseks (Soovin tööd! nupp postituse all) või võtta Kliendiga Chatis ühendust. Viimasel juhul, pärast töö täpsustamist, kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.

Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi – tellimust ei saa vormistada ilma makseinfota. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse automaatselt ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.

Klient peab enne töö tellimist lisama äppi kaardi. 48h enne töö algust tehakse Kliendi kaardilt broneering ja töö lõppedes võetakse Kliendilt töö maksumuse ülejäänud osa. Tegijale kantakse teenuste pakkumise eest tasu ülekandena korra nädalas. Töötasu maksmine Tegijale on garanteeritud!

Taimeri paneb Tegija käima (nupust “Alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “Lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.

Enne töö teostamist või selle tegemise käigus selgub tihtipeale vajadus lisamaterjalide järele. Kui on tekkinud materjali- või lisakulu, saab selle lisada äppi töö tegemise käigus (Tellimuse vaates), mille äpp arvestab töö lõppedes automaatselt kogu töö kulu sisse. Tegija saab lisakulu kinnitada ja selgituse lisada pärast töö lõpetamist. Materjalikulule lisandub automaatselt 3% maksevahendustasu.

Kogu töö informatsioon, sealhulgas ka arve, saadetakse töö lõppedes nii Kliendile kui ka Tegijale emaili kaudu.

Kui Klient kinnitab Tellimuse ning Tegija võtab selle vastu, siis on automaatselt loodud Kliendi ja Tegija vahel leping (iga töö korral), millega on eelnevalt võimalik tutvuda Reeglid ja tingimused vaates.

Handies on töövahendusplatvorm ning Tegija töötab iseendale.

Oleme töötamas välja kindlustuslahendust kõikidele Tegijatele. Hetkel Handies Tegijatele kindlustust ei paku.

Tegijale kantakse töötasu järgneva nädala lõpus. Makseid teostatakse korra nädalas.

Täienda enda profiili lühikese enesekirjeldusega, et klient oskaks sind teistest Tegijatest eristada. Vasta kindlasti küsimustele: millist teenust pakud? Millised on sinu oskused ja kvalifikatsioonid? Milliseid töid oled varem teinud? Miks klient peaks sind tellima?

Näide: “Kehtiva kutsetunnistusega (kutsetunnistuse nr) elektrik kellel on aastatepikkune kogemustepagas ning kelle peamiseks ülesandeks on tuua kliendini kvaliteetne ja meeldiv teenus. Teostame nii väiksemaid kui ka suuremaid elektritöid”.

Rohkemate tellimuste saamiseks järgi neid nippe:

  • Lisa täispikk nimi, et klient teaks, kellega on tegu.
  • Lisa endast viisakas profiilipilt. Statistika näitab, et kehva või puuduva profiilipildiga Tegijad saavad vähem tellimusi.
  • Hoia end “avatud tellimustele” režiimis.
  • Täienda enda profiili lühikese enesekirjeldusega, et klient oskaks sind teistest Tegijatest eristada.
  • Jaga oma tegevust sotsiaalmeedias sõprade ja tuttavatega. Nii saavad ka nemad ja nende tuttavad sind läbi Handies platvormi tellida, paberivabalt ja garanteeritud töötasuga. Rohkem tellimusi tähendab suuremat sissetulekut!
  • Ühine meie Facebooki kommuuniga ja küsi teistelt Tegijatelt nippe ning soovitusi oma teenuste arvu kasvatamiseks.

Äpp saadab Sulle teavituse ning lisaks saad ka vastavasisulise e-maili. Reageeri alati esimesel võimalusel.

Kui Klient on Sulle esitanud tellimuse, on Sul 4 tundi ainuõigus töö vastu võtta. 4 tunni möödudes läheb tellimus edasi ka järgmistele Tegijatele ning töö saab endale kiireim reageerija. Kokku on Tellimuse vastuvõtmiseks aega 12 tundi. Kui pakutud kuupäevad ei sobi, siis paku endale sobiv aeg või uuri uusi võimalusi kliendi käest Chatis.

Tellimuse aega saab muuta Tellimuse lehel vajutades “Vali sobiv aeg” ning seejärel “Ei leidnud sobivat? Lisa enda kuupäev” nupule. Tööks sobivad ajad saab sisestada järgmisel lehel.

Enda aega saab pakkuda, kui vajutad tellimuses “Vali sobiv aeg” ning seejärel “Ei leidnud sobivat? Lisa enda kuupäev” nupule. Tööks sobivad ajad saab sisestada järgmisel lehel.

Tellimuse saad tühistada igal ajal, kuid mitte pärast töö alustamist.

Maksude maksmise eest vastutab iga Tegija ise. Eraisikutest Tegijad peavad tähele panema, et nad oma tulud tuludeklaratsiooniga deklareeriksid.

Tellimuse soovitame alati esimesel võimalusel vastu võtta, v.a juhul, kui Tegijal puuduvad töö teostamiseks vajalikud kompetentsid. Ülejäänud probleemide korral (sobimatu aeg, puuduv töökirjeldus jne) saab kliendiga detailid Chatis eraldi kokku leppida.

Miks meile meeldib olla
Handies Tegija!
Hakka Handies Tegijaks ja pane oma oskused raha teenima!