Pane oma oskused raha teenima.

Teeni kuni 700 eurot nädalas! Handies toob kliendid Sinuni, teeb ära Sinu müügitöö ja hoolitseb, et kõik oleks korrektne.

Paindlik tööaeg, ise
valid millal töötada soovid.

Handies Tegijana valid ise millal ja kui palju töötad, kas peale põhitööd õhtuti ja nädalavahetustel või täiskohaga iga päev.

Kindel piirkond, ise määrad
kus töötada soovid.

Saad ise määrata millises piirkonnas töötad, saad määrata ka mitu piirkonda kui selleks vajadus on.

Oled alati ise enda ülemus,
tehes seda, mis meeldib.

Tegijana valid alati ise milliseid töid teed, oled alati oma aja peremees ning saad keskenduda sellele, mis tähtis on.

Saad edukalt kasvatada
oma tegevust ja äri.

Handies Tegijana saad ilma suurema vaevata alustada ettevõtlusega, kood LHV ettevõtluskontoga on see äärmiselt mugav ja muretu, sest kõik on seaduslik ja ka maksud on makstud.

Kolm sammu,
kuidas Handies Tegija töötab!

Tee seda, mis Sulle meeldib, siis kui tahad ja seal, kus soovid.

1.

Vali tööd mis Sulle sobivad

Määra tehtavad tööd, tunnihind ja piirkond.
Nii näevad kliendid Sind kliendi rakenduses.

2.

Ole saadaval kliendi jaoks

Hoia end “avatud tellimustele” režiimis ja võta võimalusel töö vastu. Rakendus hoolitseb kõige muu eest: saadab kliendile meeldetuletused ja tegeleb ajaarvestusega.

3.

Võta töö vastu ja tee ära

Töö lõppedes arvutab Handies täpse kulu, arveldab ise ning makse sinule on garanteeritud! Sina saad juba uutele väljakutsetele vastu astuda.

Hakka Handies Tegijaks ja teeni kuni 700 eurot nädalas!
Kuidas alustada ja
mis on oluline!

Olulised sammud mida teha, et olla Handies Tegija.

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused ja soovitused.

Klient peab enne töö tellimist lisama äppi kaardi. 48h enne töö algust tehakse Kliendi kaardilt broneering ja töö lõppedes võetakse Kliendilt töö maksumuse ülejäänud osa. Tegijale kantakse teenuste pakkumise eest tasu kaks korda kuus, iga kahe nädala tagant. Töötasu maksmine Tegijale on garanteeritud!

Peale töö täpsustamist kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.

Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.

Taimeri paneb Tegija käima (nupust “alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.

Töö tegemise käigus selgub tihtipeale vajadus lisamaterjalide üle. Kui on tekkinud lisakulu, saab selle lisada äppi töö tegemise käigus (töö vaates), mille äpp arvestab töö lõppedes automaatselt kogu töö kulu sisse. Kui kulu ületab 100€, leppida eraldi kliendiga kokku äppi väline tasumine.

Kogu töö informatsioon, sealhulgas ka arve, saadetakse töö lõppedes nii Kliendile kui ka Tegijale emaili kaudu.

Kui Klient kinnitab töö kutse ning Tegija võtab selle vastu, siis on automaatselt loodud Kliendi ja Tegija vahel leping (iga töö puhul), millega on eelnevalt võimalik tutvuda Reeglid ja tingimused vaates.

Handies on töövahendusplatvorm ning Tegija töötab iseendale.

Oleme töötamas välja kindlustuslahendust kõikidele Tegijatele. Hetkel Handies Tegijatele kindlustust ei paku.

Tegijale kantakse raha iga kahe nädala tagant 1. ja 15. kuupäeval.

Täienda enda profiili lühikese enesekirjeldusega, et klient oskaks sind teistest Tegijatest eristada. Vasta kindlasti küsimustele, millist teenust pakud? Millised on sinu oskused ja kvalifikatsioonid? Milliseid töid oled varem teinud? Miks klient peaks sind tellima?

Näide: “Kehtiva kutsetunnistusega (kutsetunnistuse nr) elektrik kellel on aastatepikkune kogemusepagas ning kelle peamiseks ülesandeks on tuua kliendini kvaliteetne ja meeldiv teenus. Teostame nii väiksemaid kui ka suuremaid elektritöid”.

Enda aega saab pakkuda, kui vajutad tellimuses “Vali sobiv aeg” nupule ning sisestad tööks sobivad ajad järgmisel lehel “Ei leidnud sobivat? Lisa enda kuupäev” nupule vajutades.

Tellimuse aega saab muuta tellimuse lehel kui vajutad “Vali sobiv aeg” nupule ning sisestad tööks sobivad ajad järgmisel lehel “Ei leidnud sobivat? Lisa enda kuupäev” nupule vajutades.

Rohkemate tellimuste saamiseks järgi neid nippe:

  • Lisa täispikk nimi, et klient teaks, kellega on tegu.
  • Lisa endast profiilipilt – jälgi, et profiilipilt oleks viisakas ja eeskujulik. Statistika näitab, et kehvema profiilipildiga Tegijad saavad vähem tellimusi.
  • Täienda enda profiili lühikese enesekirjeldusega, et klient oskaks sind teistest Tegijatest eristada. Vasta kindlasti küsimustele, millist teenust pakud? Millised on sinu oskused ja kvalifikatsioonid? Milliseid töid oled varem teinud? Miks klient peaks sind tellima?
  • Näide: “Kehtiva kutsetunnistusega (kutsetunnistuse nr) elektrik kellel on aastatepikkune kogemusepagas ning kelle peamiseks ülesandeks on tuua kliendini kvaliteetne ja meeldiv teenus. Teostame nii väiksemaid kui ka suuremaid elektritöid”.
  • Lisa pangakonto number, kuhu saame sulle tehtud töö eest raha kanda
  • Hoia end “avatud tellimustele” režiimis,
  • Sul on aega 12h töökutse vastu võtta,
  • Kui pakutud kellaajad ei sobi, siis paku endale sobiv aeg või uuri uusi võimalusi kliendi käest,
  • Jaga oma tegevust sotsiaalmeedias sõprade ja tuttavatega. Nii saavad ka nemad ja nende tuttavad sind läbi Handies platvormi tellida. Rohkem tellimusi tähendab suuremat sissetulekut!
  • Ühine meie Facebooki kommuuniga ja küsi teistelt Tegijatelt nippe ning soovitusi oma teenuste arvu kasvatamiseks.

Maksude maksmise eest vastutab iga Tegija ise. Eraisikutest Tegijad peavad tähele panema, et nad oma tulud deklareeriksid.

Tellimuse saab tühistada igal ajal, kuid mitte pärast töö alustamist.

Handies on töövahendusplatvorm ning Tegija töötab iseendale.

Töö soovitame vastu võtta igal juhul v.a juhul, kui Tegijal puuduvad töö teostamiseks vajalikud kompetentsid. Ülejäänud probleemide korral (sobimatu aeg, puuduv töökirjeldus jne) saab kliendiga detailid eraldi kokku leppida.

Lisanipid

Kuidas olla edukas Tegija ja võita klientide tähelepanu.

Hoia end “avatud tellimustele” režiimis.

Kui pakutud kellaajad ei sobi, siis paku endale sobiv aeg või uuri uusi võimalusi kliendi käest.

Ühine meie Facebooki kommuuniga ja küsi teistelt Tegijatelt nippe.

Sul on aega 12h töökutse vastu võtta.

Jaga oma tegevust sotsiaalmeedias sõprade ja tuttavatega.

Ole alati avatud pakkumistele ja koostööle, siis jõuavad sinuni eriti head projektid.

Miks meile meeldib olla
Handies Tegija!
Hakka Handies Tegijaks ja pane oma oskused raha teenima!

Nipid, trikid ja
soovitused.

Ole kursis viimaste uudiste, soovituste ja nippidega.