Korduma kippuvad
küsimused.

Kiired aga tähtsad küsimused ja vastused!

Rakenduses on saadaval valik erinevaid majapidamisteenuseid, aiatööd nagu niitmine ja trimmerdamine, kodumasinate remont ning samuti ka teisi pisemaid töid. Alates elektri- ja torutöödest, lõpetades koristuse ja korstnapühkimisega.

Peale töö täpsustamist kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.

Klient esitab kindlale Tegijale töö kutse, millest äpp teda teavitab. Peale töö kutset on Tegijal aega 4 tundi, et töö vastu võtta. Tegijale saab koheselt töö teavituse otse Tegija äppi.

Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.

Pretensioonide puhul teavitab Klient esmalt Tegijat. Kui Tegijaga konsulteerides lahendus ei selgu, saab Klient teavitada Handies emaili või äppi abi funktsiooni kaudu.

Tunnitasu sisaldab kõike, mida Tegija on pidanud kuluks töö tegemisel, välja arvatud materjalikulu. Materjalikulu saab lisada töö käigus või enne töö lõppemist äppis lahtrisse “materjalikulu”.

Taimeri paneb Tegija käima (nupust “alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.

Rohkem kui ühe Tellija saate valida vahetult pärast esimese tellimuse tegemist.

Kui Tegija töö tühistab valige rakendusest järgmine Tegija, kes sama teenust pakub. (Tulevikus: kui Tegija töö tühistab suunatakse Teie tellimus automaatselt järgmistele Tegijatele).

Hetkel Handies platvormi veebis kasutada ei saa.

Klienditeenindusega saab ühendust võtta kui kirjutada meiliaadressile support@handies.com.

Ühte ja sama pangakaarti saab kasutada mitmel kasutajal.

Hetkel klient tellimuse aega muuta ei saa, vaid tellimuse täitmiseks sobivad ajad saab sisestada enne tellimuse kinnitamist.

Tellimuse saab tühistada igal ajal. Siinkohal tuleb meeles pidada, et tühistades tellimuse hiljem kui 12h enne töö algust võetakse kliendi arvelt töö ühe tunni maksumus.

Huvitavat lugemist.

Nõuanded, soovitused ja kogemuslood.