Tööde ja teenuste tellimine läbi digiplatvormide lammutab väljakujunenud mudelit, kus enamus tööde tegemisel on mitu vaheltkasuvõtjat, mis muudab töö kalliks ja kahandab töömeeste sissetulekut. Meie viimase 6 kuu statistika näitab, et Eesti inimene tellib järjest enam digiplatvormidelt lisaks toidule ka muid töid ja teenuseid ning tellimuste arv kasvab iga kuu jõuliselt. 

Platvormitöö on tulnud selleks, et jääda, sest see on osapooltele mugav. Kui seni on platvormistööde puhul negatiivse argumendina välja toodud madalaid töötasusid, siis Handies on seda juba mõnda aega muutnud. 

„Mõnes mõttes oleme me revolutsionäärid, sest meie eesmärk on, et erinevad teenused ja tööd oleksid soovijatele kiiresti kättesaadavad ja teiselt poolt tööde tegijad saaksid oma töö eest väärilist tasu. Kui me viime otse, kiiresti ja mugavalt kokku tööde tellija ja tegija, siis kaovad vahelt ära kõik võimalikud liigsed vahendajad ja vaheltkasuvõtjad. Sedasi leiab töö kiiresti tegija ja tegija väärilise tasu ning ühtlasi saab nautida kõiki platvormitöö mugavusi nagu paindlik tööaeg ja võimalus teha seda, mis talle meeldib,“ ütleb Handies tegevjuht Thomas Tammus.  

Kui seni on harjutud digiplatvormide kaudu tellima lihtsaid teenuseid nagu toidu kuller ja transport siis järjest enam avastavad inimesed, et ka keerulisemaid teenuseid ja töid on mõistlik läbi rakenduse tellida. „Maailmas on väga palju keerulisemaid asju, kui taksosõit või toidu kojuvedu ning inimesed, kes on juba harjunud rakenduste poolt pakutava mugavusega, tellivad üha rohkem ka keerulisemaid töid ja teenuseid läbi Handiese. Kui viimasel ajal on palju tähelepanu saanud platvormitöö negatiivne pool, et töötasud on liiga väikesed, siis Handiese puhul seda ei ole, sest kõik töötegijad saavad ise määrata, kui suur on nende teenistus,“ lisab Tammus. 

Handiese tööde nimekirjast võib leida väga esinevaid töid alates tavapärasest koristusest, muru niitmisest, elektritöödest ja akende pesust kuni terrassi ehituse ning animatsioonide tegemiseni. On ette tulnud ka eriskummalisi ja väga keerulisi töid, mida on tellitud nagu maakivide ladumine autole, mis kestis 8 tundi või siis kortermajale uue trepi ehitamine, mille tellis üks Tallinna korteriühistu.