Alusta kodu renoveerimist
Duuabl abiga

Duuabl Works toob ehitushinnad tagasi normaalsusesse.

Enamus ehitus- ja remonditurul tegutsevad ettevõtted suunavad väiksemaid töid järjest enam alltöövõtjatele või panustavad oma energia suuremahulistesse projektidesse. Sellest tulenevalt on tekkinud väikeste ja keskmiste remonditööde teostajate seas suur puudus, mis on omakorda viinud hinnad lakke ja järjekorrad pikaks.

Duuabl Works lahendas selle olukorra!

Duuabl rakendus on üle Eesti toonud kokku oma ala spetsialistid, alustades ehitajatest, santehnikutest kuni siseviimistlejateni välja. Selleks, et kõik lülid aga harmooniliselt koostööd teeksid, on seda kõike juhtimas Duuabl projektijuhid.

Duuabl Works projektijuhid vastutavad remonditööde alustamise ja lõpuni viimise eest. Nende tööülesannete hulka kuuluvad planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontrollimine. Projektijuhid võtavad enda tiiva alla keerulised ja ajamahukad rakendusesisesed projektid, kuid oma päringu võib edastada ka otse Duuabl kodulehelt.

Duuabl projektijuhi Taavi Vällingu saavutustepagasist saab välja tuua mitme auväärse hoone rajamise – alustades Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Soome telekanali MTV3 peamaja ja Eesti esimese liginullenergia kõrghoone ehitustööde juhtimise. Viimaste Duuabl Works projektide seast sai lõpetatud Pakri poolsaare sadamalinnas Paldiskis korteri renoveerimine. Loe teostatud tööde kohta Duuabl blogis.

Duuabl projektijuht Ainar Apse on spetsialiseerunud nõrkvoolu valdkonnas. Tema tavapäraste tööülesannete hulka kuuluvad ehitusmaterjalide sisseostuhangete korraldamine, tööde juhtimine ja järelvalve teostamine.

Kuidas see töötab?

Projektid

Jäta meile teade

Anna meile teada, kuidas saame sind aidata.

Olukorrast parema ülevaate saamiseks laadige failid arvutist üles.
Drop files here or
Lubatud failid: jpg, png, pdf, Maks. faili suurus: 20 MB, Maks. failide arv: 5.

  Taavi Välling

  Projektijuht
  +372 5823 8802

   

  Ainar Apse

  Projektijuht
  +372 56579905