Ei ole mõtet maksta rohkem, kui töö tegelikult väärt on!

Handies viib asukohapõhiselt kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel pisitöödel ja need, kes on eksperdid mingitel aladel s.h eraisikutest tegijad ettevõtetega ilma juriidilisi probleeme tekitamata.

Hoiad kokku aega
sobiva töömehe otsimisel.

Leia oskustega Tegija vajalikule pisitööle 2 minutiga ja keskendu ise sellele, mis sulle on oluline ja suurimat väärtust loob.

Säästab raha teenusfirmadele
maksmisel.

Hoiad kokku raha teenusfirmadele maksmisel ning ei maksa kinni kalleid vahendustasusid teenuse pakkujate poolt.

Ei pea muretsema juriidiliste
probleemide pärast tööde tellimisel.

Ei pea muretsema juriidiliste probleemide pärast abilise tellimisel. Meie platvormi kaudu saab appi tulla ka samade oskustega, kuid tunduvalt soodsam eraisik.

Kuidas toimub maksmine?

Millised võimalused on aga ettevõttel meie teenuse kasutamiseks:

Krediidikonto

Handies Solutions OÜ esitab Sinu ettevõttele ettemaksuarve, millega võrdses summas kantakse Sinu kliendikontole pärast arve tasumist ka Handies krediiti, millega saate tellitud tööde eest tasuda. Krediiti on võimalik jaotada Sinu poolt määratud ettevõtte töötajate vahel.

Krediitkaart

Sul on võimalik siduda Handies kliendikontoga ettevõtte krediitkaart/kaardid. Samuti on meil võimalik antud kaardiga siduda jooksvalt ka kõik Sinu kolleegid, keda soovite kaardiga siduda.

Maksmine tehtud töö eest toimub automaatselt kasutades Sinu krediiti, või broneerides summa Sinu krediitkaardilt. Tööd tehakse tunnitasu alusel ja tasumine toimub läbi rakenduse. Arve tuleb pärast töö lõppu automaatselt Sinu sisestatud e-posti aadressile (ettevõtte e-post, isiklik e-post).

Proovi kohe järele ning hoia kokku oma ettevõtte raha ja aega!

Kaasame pidevalt Tegijaid erinevatest valdkondadest üle kogu Eesti, millest suurim rõhk on pandud remondi- ja ehitustöödele, koristustöödele, elektritöödele, kolimistöödele ja muudele haldustöödele. Mine uuri järgi ning leia teenused, mida on Sinu ettevõttes probleemide lahendamiseks vaja.
Handies kasutaja loomiseks ettevõttele tuleb järgida 5 lihtsat punkti

Lae alla meie Handies rakendus
Google Playst või App Store'st.

Vali kvalifitseeritud Tegija maksumuse ja tagasiside järgi.
Tunnihinda mõõdame reaalajas. Turvalised maksed, lepingud ja arved on automaatsed!

Registreeri kasutaja

Lisades ees- ja perekonnanime,
parooli ning töö e-maili

Täienda enda profiili,

Makseinfo aknas lisada ettevõtte
registrikood, aadress ja ettevõtte nimi.

Võta meiega ühendust

Ettevõtte sidumiseks admin kontoga palun võtta meiega ühendust, et lisada krediitkaarti või krediiti (saate admin õigused).

Kontrolli õiguseid/ kas krediit on laekunud

Vaata, kas sulle on antud adminõigused (võimalus lisada maksekaarti, küsida krediiti).

Lae Handies kohe alla ja alusta oma esimest tellimust!

Handies uudised

Ole kursis viimaste uudiste, soovituste ja nippidega.

Korduma kippuvad
küsimused.

Kiired aga tähtsad küsimused ja vastused!

Äpis on saadaval valik erinevaid majapidamisteenuseid, aiatööd nagu niitmine ja trimmerdamine, kodumasinate remont ning samuti ka teisi pisemaid töid. Alates elektri- ja torutöödest, lõpetades koristuse ja korstnapühkimisega.

Peale töö täpsustamist kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.

Klient esitab kindlale Tegijale töö kutse, millest äpp teda teavitab. Peale töö kutset on Tegijal aega 4 tundi, et töö vastu võtta. Tegijale saab koheselt töö teavituse otse Tegija äppi.

Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.

Pretensioonide puhul teavitab Klient esmalt Tegijat. Kui Tegijaga konsulteerides lahendus ei selgu, saab Klient teavitada Handies emaili või äppi abi funktsiooni kaudu.

Tunnitasu sisaldab kõike, mida Tegija on pidanud kuluks töö tegemisel, välja arvatud materjalikulu. Materjalikulu saab lisada töö käigus või enne töö lõppemist äppis lahtrisse “materjalikulu”.

Taimeri paneb Tegija käima (nupust “alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.