Handies Blog

Back home
Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta
Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.
Handies Tegija: Ehituskonsultant Ingvar
Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.
Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti
Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.
Kuidas valida endale usaldusväärset töömeest?
Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Näiteks torutoode, elektritööde, ehitustööde jt spetsiifilisemate valdkondade juures. Handiese mobiilirakenduse näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees, et tööd saaks parimal viisil tehtud.
Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter
Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud

Lae alla nüüd

Kliendile

  • Handies - kodustele töödele kiirelt tegija
  • Handies - kodustele töödele kiirelt tegija

Tegijale

  • Handies - kodustele töödele kiirelt tegija
  • Handies - kodustele töödele kiirelt tegija