Postimees
Äripäev
Geenius
Goodnews

Telli Tegija 2 minutiga

  • Nõudlusel
  • Kiirelt
  • Turvaliselt

Lae alla mobiilirakendus

Kuidas Handies töötab?

Äpp on vaid jäämäe tipp. Automatiseeritud on lepingud, maksed ja arved. Kõik käib läbi rakenduse. Tellimine on mugav ja mis kõige tähtsam, turvaline!

1 Vali Tegija

Vali kvalifitseeritud Tegija maksumuse ja tagasiside järgi.

Tunnihinda mõõdame reaalajas. Turvalised maksed, lepingud ja arved on automaatsed!

2 Esita Tellimus

Kirjelda võimalikult täpselt töö eesmärki, mahtu ja tööriistade ning materijalide olemasolu. Lisa ka pilte ning vali endale sobivad ajad.

Tegija näeb seda oma äpis.

3 Jälgi töö käiku ja ongi valmis

Töö on algusest lõpuni jälgitav rakenduse kaudu. Näha ka ka timer, mis mõõdab töö pikkuse aega

Kui töö on valmis, siis arve ja makse tehakse juba automaatselt taustal ära. Kõik saadetakse ka emaili peale

Liitu kogukonnaga

Telli kasulikud nipid ja uudised

Uusimad postitused

Loe veel

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud.
Eesti idufirma Handiese plaan on tuua kokku need, kes vajavad kodutööde tegemisel abi, ning need, kes on mingis valdkonnas oma ala asjatundjad.
Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Handiese näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees.
Google ja teistes kataloogides otsimise asemel on võimalik Handies Tegija tellida vähem kui 2 minutiga?
Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud?

Koostööpartnerid

lhv
LK
fidele
EP
EP
PP

Korduma kippuvad küsimused

Äpis on saadaval valik erinevaid majapidamisteenuseid, aiatööd nagu niitmine ja trimmerdamine, kodumasinate remont ning samuti ka teisi pisemaid töid. Alates elektri- ja torutöödest, lõpetades koristuse ja korstnapühkimisega.
Peale töö täpsustamist kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.
Klient esitab kindlale Tegijale töö kutse, millest äpp teda teavitab. Peale töö kutset on Tegijal aega 4 tundi, et töö vastu võtta. Tegijale saab koheselt töö teavituse otse Tegija äppi.
Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.
Pretensioonide puhul teavitab Klient esmalt Tegijat. Kui Tegijaga konsulteerides lahendus ei selgu, saab Klient teavitada Handies emaili või äppi abi funktsiooni kaudu.
Tunnitasu sisaldab kõike, mida Tegija on pidanud kuluks töö tegemisel, välja arvatud materjalikulu. Materjalikulu saab lisada töö käigus või enne töö lõppemist äppis lahtrisse “materjalikulu”.
Taimeri paneb Tegija käima (nupust “alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.

Lae alla nüüd