Postimees
DigiPro
Geenius
Goodnews

Teeni kuni 700€ nädalas

 • Sinu oskused
 • Sinu aeg
 • Sinu koht

Millega tegu?

1 Tee töid, mis sulle sobivad

Määra tehtavad tööd, tunnihind ja piirkond.

Nii näevad kliendid sind kliendi äpis.

2 Klient valib sinu

Tellimus tuleb otse sinu telefoni. Kui asukoht, aeg ja töö sobib, siis vasta kutsele nupuvajutusega!

Äpp hoolitseb kõige muu eest: saadab kliendile meeldetuletused ja tegeleb ajaarvestusega.

3 Töö tehtud ja arveldamine

Töö lõppedes arvutab Handies täpse kulu, arveldab ise ning makse sinule on garanteeritud!

Sina saad juba uutele väljakutsetele vastu astuda.

Populaarsed kategooriad

Sisesta täpselt need teenused mida sina teed.

Sisetööd

Vali kategooriate vahel üleval, et näha tööde nimekirja

Elektritööd
Torutööd
Mööbli kokkupanek
Kodutehnika remont
Lukksepa abi
Kütte- ja ventilatsioonitööd
Maalritööd
Plaatimistööd
Mobiilis veel...

Hakka Tegijaks

 • Registreeri

  Registreeri

  äppis Handies Tegija seda on lihtne kasutada

 • Alusta

  Alusta töödega

  Määra oma hind ja ole valmis tellimusi vastu võtma

Uusimad postitused

Loe veel

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud.
Eesti idufirma Handiese plaan on tuua kokku need, kes vajavad kodutööde tegemisel abi, ning need, kes on mingis valdkonnas oma ala asjatundjad.
Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Handiese näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees.
Google ja teistes kataloogides otsimise asemel on võimalik Handies Tegija tellida vähem kui 2 minutiga?
Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud?

Millega tegu?

 • Kiireim viis klientideni
 • Usaldusväärne kommuun
 • Parim mobiilne kogemus
 • Garanteeritud tasu

Handies.co - Kodustele Töödele Kiirelt Tegija Handies Tegija äpp on suurepärane platvorm, et leida endale kiirelt ja mugavalt uusi kliente ja teenida raha oma oskuste eest.

Handies Tegija app sobib suurepäraselt raha teenimiseks neile, kes oskavad aidata oma kliente nende koduste töödega nagu elektritööd, remont- ja ehitustööd, koristustööd, lume lükkamine ja palju muud. Aga loomulikult saavad Handies äppi kasutada ka ettevõtted - nii kliendi kui töö tegijana.

Handies Tegija äppis saab registreeritud tööde Tegija ise määrata oma töö tegemise aja, tunnihinna ja ka töö piirkonna - Tegijal on õigupoolest täielik vabadus valida, kuidas ta soovib tööd teha. Ka maksmine toimub mugavalt ja automaatselt äppi kaudu ilma, et peaks ise Kliendilt raha välja nõudma või tasu pärast muretsema.

Koostööpartnerid

lhv
LK
EP
EP
PP

Korduma kippuvad küsimused

Klient peab enne töö tellimist lisama äppi kaardi. 48h enne töö algust tehakse Kliendi kaardilt broneering ja töö lõppedes võetakse Kliendilt töö maksumuse ülejäänud osa. Tegijale kantakse teenuste pakkumise eest tasu kaks korda kuus, iga kahe nädala tagant. Töötasu maksmine Tegijale on garanteeritud!
Peale töö täpsustamist kuvatakse Kliendile kõik sobivad Tegijad. Tegija on sobilik, kui ta pakub Kliendi poolt soovitud teenust ning asub samas piirkonnas. Piirkond võib olla linnaosa, linn või vald, selle määrab Tegija seadete alt.
Enne töö tellimist lisab Klient toimiva pangakaardi. 48h enne töö algusaega tehakse kaardilt ühe tunni töötasu broneering. Töö lõppedes võetakse ülejäänud tasu. Kui töö peaks Tegija tõttu ära jääma, tagastatakse broneeritud tunnitasu.
Taimeri paneb Tegija käima (nupust “alusta tööd”) siis, kui ta on reaalselt tööd alustanud ja Klient on sellest teadlik. Kinni pannakse taimer siis, kui reaalne töö on lõppenud (nupust “lõpeta töö”). Äpp annab mõlemal juhul sellest teada nii Kliendile kui Tegijale.
Töö tegemise käigus selgub tihtipeale vajadus lisamaterjalide üle. Kui on tekkinud lisakulu, saab selle lisada äppi töö tegemise käigus (töö vaates), mille äpp arvestab töö lõppedes automaatselt kogu töö kulu sisse. Kui kulu ületab 100€, leppida eraldi kliendiga kokku äppi väline tasumine.
Kogu töö informatsioon, sealhulgas ka arve, saadetakse töö lõppedes nii Kliendile kui ka Tegijale emaili kaudu.
Kui Klient kinnitab töö kutse ning Tegija võtab selle vastu, siis on automaatselt loodud Kliendi ja Tegija vahel leping (iga töö puhul), millega on eelnevalt võimalik tutvuda Reeglid ja tingimused vaates.

Lae alla nüüd

Otsid kliendi äppi?

Kui soovid ise teenuseid tellida, lae alla Handiese kliendi äppis ja proovi kui lihtne see kliendina on!